Games

Current
Current (2)
Future
Past
Accept filter
Regular season
17 September 2019, Tue
Week 3
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
0
1
0-1
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
1
0
1
Tolpar
Ufa
Regular season
17 September 2019, Tue
Week 3
HC Riga
Riga
#91
18:30
Tue, 17.09.2019
Pinki
Amurskie Tigry
Khabarovsk
ORG Junior
Beijing
#90
19:00
Tue, 17.09.2019
Dmitrov
Krylya Sovetov
Moscow
Regular season
18 September 2019, Wed
Week 3
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#98
09:00
Wed, 18.09.2019
Novosibirsk
Sarmaty
Orenburg
Taifun
Primorsky Krai
#94
10:00
Wed, 18.09.2019
Vladivostok
HC Kapitan
Stupino
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#96
11:00
Wed, 18.09.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
Russkie Vityazi
Chekhov
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#99
14:30
Wed, 18.09.2019
Novokuznetsk
Ladya
Togliatti
Tyumensky Legion
Tyumen
#100
17:00
Wed, 18.09.2019
Tyumen
Sputnik
Almetyevsk
Chaika
Nizhny Novgorod
#97
18:00
Wed, 18.09.2019
Nizhny Novgorod
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#95
19:00
Wed, 18.09.2019
Saint Petersburg
Almaz
Cherepovets
Regular season
19 September 2019, Thu
Week 3
Taifun
Primorsky Krai
#103
10:00
Thu, 19.09.2019
Vladivostok
HC Kapitan
Stupino
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#104
11:00
Thu, 19.09.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
Russkie Vityazi
Chekhov
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#102
13:00
Thu, 19.09.2019
Saint Petersburg
Loko
Yaroslavl
Chaika
Nizhny Novgorod
#106
13:00
Thu, 19.09.2019
Nizhny Novgorod
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
JHC Dynamo Msk
Moscow
#711
13:00
Thu, 19.09.2019
Tver
JHC Atlant
Moscow Region
Omskie Yastreby
Omsk
#107
14:00
Thu, 19.09.2019
Omsk
Reaktor
Nizhnekamsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#108
14:30
Thu, 19.09.2019
Novosibirsk
Sarmaty
Orenburg
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#109
14:30
Thu, 19.09.2019
Novokuznetsk
Ladya
Togliatti
Altai
Ust-Kamenogorsk
#111
15:30
Thu, 19.09.2019
Ust-Kamenogorsk
Avto
Ekaterinburg
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#110
16:00
Thu, 19.09.2019
Nur-Sultan
Tolpar
Ufa
Krasnaya Armiya
Moscow
#101
17:00
Thu, 19.09.2019
Moscow
SKA-1946
Saint Petersburg
Regular season
20 September 2019, Fri
Week 3
Omskie Yastreby
Omsk
#119
14:00
Fri, 20.09.2019
Omsk
Reaktor
Nizhnekamsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
#121
15:30
Fri, 20.09.2019
Ust-Kamenogorsk
Avto
Ekaterinburg
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#118
16:00
Fri, 20.09.2019
Nur-Sultan
Tolpar
Ufa
Krasnaya Armiya
Moscow
#112
17:00
Fri, 20.09.2019
Moscow
SKA-1946
Saint Petersburg
Tyumensky Legion
Tyumen
#120
17:00
Fri, 20.09.2019
Tyumen
Sputnik
Almetyevsk
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#114
18:30
Fri, 20.09.2019
Saint Petersburg
Loko
Yaroslavl
HC Riga
Riga
#116
18:30
Fri, 20.09.2019
Pinki
Krylya Sovetov
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#113
19:00
Fri, 20.09.2019
Saint Petersburg
Almaz
Cherepovets
ORG Junior
Beijing
#115
19:00
Fri, 20.09.2019
Dmitrov
Amurskie Tigry
Khabarovsk
JHC Dynamo Msk
Moscow
#726
19:00
Fri, 20.09.2019
Tver
JHC Atlant
Moscow Region
Regular season
21 September 2019, Sat
Week 3
ORG Junior
Beijing
#122
13:00
Sat, 21.09.2019
Dmitrov
Amurskie Tigry
Khabarovsk
HC Riga
Riga
#123
18:30
Sat, 21.09.2019
Pinki
Krylya Sovetov
Moscow
Regular season
24 September 2019, Tue
Week 4
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#129
15:00
Tue, 24.09.2019
Magnitogorsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Ladya
Togliatti
#124
16:00
Tue, 24.09.2019
Togliatti
Tyumensky Legion
Tyumen
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#130
16:00
Tue, 24.09.2019
Chelyabinsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Sarmaty
Orenburg
#126
17:00
Tue, 24.09.2019
Orenburg
Omskie Yastreby
Omsk
Sputnik
Almetyevsk
#128
17:00
Tue, 24.09.2019
Almetyevsk
Irbis
Kazan
Reaktor
Nizhnekamsk
#127
18:00
Tue, 24.09.2019
Nizhnekamsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Regular season
25 September 2019, Wed
Week 4
Tolpar
Ufa
#137
15:00
Wed, 25.09.2019
Ufa
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Avto
Ekaterinburg
#136
16:30
Wed, 25.09.2019
Ekaterinburg
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
JHC Spartak
Moscow
#131
17:00
Wed, 25.09.2019
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Sarmaty
Orenburg
#138
17:00
Wed, 25.09.2019
Orenburg
Omskie Yastreby
Omsk
Sputnik
Almetyevsk
#140
17:00
Wed, 25.09.2019
Almetyevsk
Irbis
Kazan
Reaktor
Nizhnekamsk
#139
18:00
Wed, 25.09.2019
Nizhnekamsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Almaz
Cherepovets
#133
18:30
Wed, 25.09.2019
Cherepovets
Krasnaya Armiya
Moscow
SKA-1946
Saint Petersburg
#134
19:00
Wed, 25.09.2019
Saint Petersburg
Russkie Vityazi
Chekhov
JHC Dynamo Msk
Moscow
#135
19:00
Wed, 25.09.2019
Tver
HC Kapitan
Stupino
JHC Atlant
Moscow Region
#737
19:00
Wed, 25.09.2019
Mytishchi
Loko
Yaroslavl
Regular season
26 September 2019, Thu
Week 4
Almaz
Cherepovets
#143
13:00
Thu, 26.09.2019
Cherepovets
Krasnaya Armiya
Moscow
Tolpar
Ufa
#149
15:00
Thu, 26.09.2019
Ufa
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#151
15:00
Thu, 26.09.2019
Magnitogorsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Ladya
Togliatti
#150
16:00
Thu, 26.09.2019
Togliatti
Tyumensky Legion
Tyumen
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#152
16:00
Thu, 26.09.2019
Chelyabinsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Avto
Ekaterinburg
#148
16:30
Thu, 26.09.2019
Ekaterinburg
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
JHC Spartak
Moscow
#147
17:00
Thu, 26.09.2019
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
HC Riga
Riga
#146
18:30
Thu, 26.09.2019
Pinki
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
ORG Junior
Beijing
#141
19:00
Thu, 26.09.2019
Dmitrov
Taifun
Primorsky Krai
SKA-1946
Saint Petersburg
#144
19:00
Thu, 26.09.2019
Saint Petersburg
Russkie Vityazi
Chekhov
JHC Dynamo Msk
Moscow
#145
19:00
Thu, 26.09.2019
Tver
HC Kapitan
Stupino
JHC Atlant
Moscow Region
#750
19:00
Thu, 26.09.2019
Mytishchi
Loko
Yaroslavl
Regular season
27 September 2019, Fri
Week 4
Reaktor
Nizhnekamsk
#155
18:00
Fri, 27.09.2019
Nizhnekamsk
Irbis
Kazan
HC Riga
Riga
#153
18:30
Fri, 27.09.2019
Pinki
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
ORG Junior
Beijing
#154
19:00
Fri, 27.09.2019
Dmitrov
Taifun
Primorsky Krai
Regular season
28 September 2019, Sat
Week 4
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#157
05:00
Sat, 28.09.2019
Khabarovsk
Krylya Sovetov
Moscow
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#161
11:00
Sat, 28.09.2019
Magnitogorsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#162
12:00
Sat, 28.09.2019
Chelyabinsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
SKA-1946
Saint Petersburg
#156
13:00
Sat, 28.09.2019
Saint Petersburg
HC Kapitan
Stupino
Sputnik
Almetyevsk
#160
13:00
Sat, 28.09.2019
Almetyevsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Ladya
Togliatti
#158
14:00
Sat, 28.09.2019
Togliatti
Omskie Yastreby
Omsk
Sarmaty
Orenburg
#159
15:00
Sat, 28.09.2019
Orenburg
Tyumensky Legion
Tyumen
Regular season
29 September 2019, Sun
Week 4
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#167
06:00
Sun, 29.09.2019
Khabarovsk
Krylya Sovetov
Moscow
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#169
10:00
Sun, 29.09.2019
Chelyabinsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#168
11:00
Sun, 29.09.2019
Magnitogorsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Avto
Ekaterinburg
#174
11:00
Sun, 29.09.2019
Ekaterinburg
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Tolpar
Ufa
#175
11:00
Sun, 29.09.2019
Ufa
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Ladya
Togliatti
#172
12:00
Sun, 29.09.2019
Togliatti
Omskie Yastreby
Omsk
JHC Spartak
Moscow
#163
13:00
Sun, 29.09.2019
Moscow
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Loko
Yaroslavl
#164
13:00
Sun, 29.09.2019
Yaroslavl
Krasnaya Armiya
Moscow
JHC Dynamo Msk
Moscow
#166
13:00
Sun, 29.09.2019
Tver
Russkie Vityazi
Chekhov
Sputnik
Almetyevsk
#170
13:00
Sun, 29.09.2019
Almetyevsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Reaktor
Nizhnekamsk
#171
13:00
Sun, 29.09.2019
Nizhnekamsk
Irbis
Kazan
Almaz
Cherepovets
#165
14:00
Sun, 29.09.2019
Cherepovets
JHC Atlant
Moscow Region
Sarmaty
Orenburg
#173
15:00
Sun, 29.09.2019
Orenburg
Tyumensky Legion
Tyumen
Regular season
30 September 2019, Mon
Week 5
Tolpar
Ufa
#184
15:00
Mon, 30.09.2019
Ufa
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Avto
Ekaterinburg
#183
16:30
Mon, 30.09.2019
Ekaterinburg
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
JHC Spartak
Moscow
#176
17:00
Mon, 30.09.2019
Moscow
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Loko
Yaroslavl
#178
18:00
Mon, 30.09.2019
Yaroslavl
Krasnaya Armiya
Moscow
Almaz
Cherepovets
#179
18:30
Mon, 30.09.2019
Cherepovets
JHC Atlant
Moscow Region
HC Riga
Riga
#182
18:30
Mon, 30.09.2019
Pinki
Taifun
Primorsky Krai
ORG Junior
Beijing
#177
19:00
Mon, 30.09.2019
Dmitrov
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
SKA-1946
Saint Petersburg
#180
19:00
Mon, 30.09.2019
Saint Petersburg
HC Kapitan
Stupino
JHC Dynamo Msk
Moscow
#181
19:00
Mon, 30.09.2019
Tver
Russkie Vityazi
Chekhov
Regular season
01 October 2019, Tue
Week 5
HC Riga
Riga
#185
18:30
Tue, 01.10.2019
Pinki
Taifun
Primorsky Krai
ORG Junior
Beijing
#186
19:00
Tue, 01.10.2019
Dmitrov
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
Regular season
02 October 2019, Wed
Week 5
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#209
15:00
Wed, 02.10.2019
Magnitogorsk
Tyumensky Legion
Tyumen
Regular season
03 October 2019, Thu
Week 5
Sarmaty
Orenburg
#221
17:00
Thu, 03.10.2019
Orenburg
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
ORG Junior
Beijing
#187
19:00
Thu, 03.10.2019
Dmitrov
HC Riga
Riga
Regular season
04 October 2019, Fri
Week 5
Tolpar
Ufa
#189
11:00
Fri, 04.10.2019
Ufa
Chaika
Nizhny Novgorod
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#193
15:00
Fri, 04.10.2019
Magnitogorsk
Tyumensky Legion
Tyumen
Altai
Ust-Kamenogorsk
#192
15:30
Fri, 04.10.2019
Ust-Kamenogorsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#191
16:00
Fri, 04.10.2019
Nur-Sultan
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#194
16:00
Fri, 04.10.2019
Chelyabinsk
Omskie Yastreby
Omsk
Avto
Ekaterinburg
#188
16:30
Fri, 04.10.2019
Ekaterinburg
Irbis
Kazan
Sarmaty
Orenburg
#229
17:00
Fri, 04.10.2019
Orenburg
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Regular season
05 October 2019, Sat
Week 5
Tolpar
Ufa
#198
11:00
Sat, 05.10.2019
Ufa
Chaika
Nizhny Novgorod
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#195
12:00
Sat, 05.10.2019
Chelyabinsk
Omskie Yastreby
Omsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#196
14:00
Sat, 05.10.2019
Nur-Sultan
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Altai
Ust-Kamenogorsk
#197
14:00
Sat, 05.10.2019
Ust-Kamenogorsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Regular season
06 October 2019, Sun
Week 5
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#205
06:00
Sun, 06.10.2019
Khabarovsk
Taifun
Primorsky Krai
Avto
Ekaterinburg
#207
11:00
Sun, 06.10.2019
Ekaterinburg
Irbis
Kazan
Russkie Vityazi
Chekhov
#200
13:00
Sun, 06.10.2019
Chekhov
Loko
Yaroslavl
HC Kapitan
Stupino
#201
13:00
Sun, 06.10.2019
Stupino
Almaz
Cherepovets
JHC Atlant
Moscow Region
#202
13:00
Sun, 06.10.2019
Mytishchi
JHC Spartak
Moscow
ORG Junior
Beijing
#203
13:00
Sun, 06.10.2019
Dmitrov
JHC Dynamo Msk
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#204
13:00
Sun, 06.10.2019
Moscow
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
HC Riga
Riga
#206
13:00
Sun, 06.10.2019
Pinki
SKA-1946
Saint Petersburg
Reaktor
Nizhnekamsk
#208
13:00
Sun, 06.10.2019
Nizhnekamsk
Sputnik
Almetyevsk
Regular season
07 October 2019, Mon
Week 6
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#214
12:00
Mon, 07.10.2019
Khabarovsk
Taifun
Primorsky Krai
Ladya
Togliatti
#190
16:00
Mon, 07.10.2019
Togliatti
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Russkie Vityazi
Chekhov
#210
18:00
Mon, 07.10.2019
Chekhov
Loko
Yaroslavl
Reaktor
Nizhnekamsk
#217
18:00
Mon, 07.10.2019
Nizhnekamsk
Sputnik
Almetyevsk
HC Riga
Riga
#215
18:30
Mon, 07.10.2019
Pinki
SKA-1946
Saint Petersburg
HC Kapitan
Stupino
#211
19:00
Mon, 07.10.2019
Stupino
Almaz
Cherepovets
JHC Atlant
Moscow Region
#212
19:00
Mon, 07.10.2019
Mytishchi
JHC Spartak
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#213
19:00
Mon, 07.10.2019
Moscow
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
ORG Junior
Beijing
#216
19:00
Mon, 07.10.2019
Dmitrov
JHC Dynamo Msk
Moscow
Regular season
08 October 2019, Tue
Week 6
Tolpar
Ufa
#220
15:00
Tue, 08.10.2019
Ufa
Irbis
Kazan
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#224
15:00
Tue, 08.10.2019
Magnitogorsk
Omskie Yastreby
Omsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
#222
15:30
Tue, 08.10.2019
Ust-Kamenogorsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Ladya
Togliatti
#199
16:00
Tue, 08.10.2019
Togliatti
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#223
16:00
Tue, 08.10.2019
Nur-Sultan
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#225
16:00
Tue, 08.10.2019
Chelyabinsk
Tyumensky Legion
Tyumen
Avto
Ekaterinburg
#219
16:30
Tue, 08.10.2019
Ekaterinburg
Chaika
Nizhny Novgorod
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#218
19:00
Tue, 08.10.2019
Saint Petersburg
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Regular season
09 October 2019, Wed
Week 6
Tolpar
Ufa
#228
11:00
Wed, 09.10.2019
Ufa
Irbis
Kazan
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#233
12:00
Wed, 09.10.2019
Chelyabinsk
Tyumensky Legion
Tyumen
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#232
15:00
Wed, 09.10.2019
Magnitogorsk
Omskie Yastreby
Omsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
#230
15:30
Wed, 09.10.2019
Ust-Kamenogorsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#231
16:00
Wed, 09.10.2019
Nur-Sultan
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Avto
Ekaterinburg
#227
16:30
Wed, 09.10.2019
Ekaterinburg
Chaika
Nizhny Novgorod
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#226
19:00
Wed, 09.10.2019
Saint Petersburg
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Regular season
10 October 2019, Thu
Week 6
Russkie Vityazi
Chekhov
#234
18:00
Thu, 10.10.2019
Chekhov
Almaz
Cherepovets
HC Riga
Riga
#238
18:30
Thu, 10.10.2019
Pinki
JHC Dynamo Msk
Moscow
HC Kapitan
Stupino
#235
19:00
Thu, 10.10.2019
Stupino
Loko
Yaroslavl
ORG Junior
Beijing
#236
19:00
Thu, 10.10.2019
Dmitrov
SKA-1946
Saint Petersburg
Regular season
11 October 2019, Fri
Week 6
Krasnaya Armiya
Moscow
#244
17:00
Fri, 11.10.2019
Moscow
JHC Spartak
Moscow
Russkie Vityazi
Chekhov
#239
18:00
Fri, 11.10.2019
Chekhov
Almaz
Cherepovets
HC Riga
Riga
#243
18:30
Fri, 11.10.2019
Pinki
JHC Dynamo Msk
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#237
19:00
Fri, 11.10.2019
Moscow
Taifun
Primorsky Krai
HC Kapitan
Stupino
#240
19:00
Fri, 11.10.2019
Stupino
Loko
Yaroslavl
ORG Junior
Beijing
#241
19:00
Fri, 11.10.2019
Dmitrov
SKA-1946
Saint Petersburg
Regular season
12 October 2019, Sat
Week 6
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#246
06:00
Sat, 12.10.2019
Khabarovsk
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
Krylya Sovetov
Moscow
#242
13:00
Sat, 12.10.2019
Moscow
Taifun
Primorsky Krai
Krasnaya Armiya
Moscow
#245
13:00
Sat, 12.10.2019
Moscow
JHC Spartak
Moscow
Regular season
13 October 2019, Sun
Week 6
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#249
06:00
Sun, 13.10.2019
Khabarovsk
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
Irbis
Kazan
#247
13:00
Sun, 13.10.2019
Kazan
Belye Medvedi
Chelyabinsk
ORG Junior
Beijing
#248
13:00
Sun, 13.10.2019
Dmitrov
HC Riga
Riga
Regular season
14 October 2019, Mon
Week 7
Omskie Yastreby
Omsk
#254
14:00
Mon, 14.10.2019
Omsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Sputnik
Almetyevsk
#250
17:00
Mon, 14.10.2019
Almetyevsk
Sarmaty
Orenburg
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#251
17:00
Mon, 14.10.2019
Khanty-Mansiysk
Avto
Ekaterinburg
Tyumensky Legion
Tyumen
#253
17:00
Mon, 14.10.2019
Tyumen
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Chaika
Nizhny Novgorod
#252
18:00
Mon, 14.10.2019
Nizhny Novgorod
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Regular season
15 October 2019, Tue
Week 7
Omskie Yastreby
Omsk
#262
14:00
Tue, 15.10.2019
Omsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
JHC Spartak
Moscow
#255
17:00
Tue, 15.10.2019
Moscow
Russkie Vityazi
Chekhov
Sputnik
Almetyevsk
#257
17:00
Tue, 15.10.2019
Almetyevsk
Sarmaty
Orenburg
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#258
17:00
Tue, 15.10.2019
Khanty-Mansiysk
Avto
Ekaterinburg
Irbis
Kazan
#260
17:00
Tue, 15.10.2019
Kazan
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Tyumensky Legion
Tyumen
#261
17:00
Tue, 15.10.2019
Tyumen
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Reaktor
Nizhnekamsk
#256
18:00
Tue, 15.10.2019
Nizhnekamsk
Ladya
Togliatti
Chaika
Nizhny Novgorod
#259
18:00
Tue, 15.10.2019
Nizhny Novgorod
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Regular season
16 October 2019, Wed
Week 7
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#270
14:30
Wed, 16.10.2019
Novosibirsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Krasnaya Armiya
Moscow
#264
17:00
Wed, 16.10.2019
Moscow
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Loko
Yaroslavl
#265
18:00
Wed, 16.10.2019
Yaroslavl
ORG Junior
Beijing
Reaktor
Nizhnekamsk
#269
18:00
Wed, 16.10.2019
Nizhnekamsk
Ladya
Togliatti
Almaz
Cherepovets
#266
18:30
Wed, 16.10.2019
Cherepovets
HC Riga
Riga
JHC Atlant
Moscow Region
#263
19:00
Wed, 16.10.2019
Mytishchi
SKA-Varyagi
Leningrad Region
SKA-1946
Saint Petersburg
#267
19:00
Wed, 16.10.2019
Saint Petersburg
Amurskie Tigry
Khabarovsk
JHC Dynamo Msk
Moscow
#268
19:00
Wed, 16.10.2019
Tver
Krylya Sovetov
Moscow
Regular season
17 October 2019, Thu
Week 7
Irbis
Kazan
#278
13:00
Thu, 17.10.2019
Kazan
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#277
14:30
Thu, 17.10.2019
Novosibirsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
JHC Spartak
Moscow
#271
17:00
Thu, 17.10.2019
Moscow
Russkie Vityazi
Chekhov
Loko
Yaroslavl
#273
18:00
Thu, 17.10.2019
Yaroslavl
ORG Junior
Beijing
Chaika
Nizhny Novgorod
#279
18:00
Thu, 17.10.2019
Nizhny Novgorod
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Almaz
Cherepovets
#274
18:30
Thu, 17.10.2019
Cherepovets
HC Riga
Riga
JHC Atlant
Moscow Region
#272
19:00
Thu, 17.10.2019
Mytishchi
SKA-Varyagi
Leningrad Region
SKA-1946
Saint Petersburg
#275
19:00
Thu, 17.10.2019
Saint Petersburg
Amurskie Tigry
Khabarovsk
JHC Dynamo Msk
Moscow
#276
19:00
Thu, 17.10.2019
Tver
Krylya Sovetov
Moscow
Regular season
18 October 2019, Fri
Week 7
Chaika
Nizhny Novgorod
#282
13:00
Fri, 18.10.2019
Nizhny Novgorod
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Omskie Yastreby
Omsk
#287
14:00
Fri, 18.10.2019
Omsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Krasnaya Armiya
Moscow
#280
17:00
Fri, 18.10.2019
Moscow
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Irbis
Kazan
#281
17:00
Fri, 18.10.2019
Kazan
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Sputnik
Almetyevsk
#284
17:00
Fri, 18.10.2019
Almetyevsk
Ladya
Togliatti
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#285
17:00
Fri, 18.10.2019
Khanty-Mansiysk
Tolpar
Ufa
Tyumensky Legion
Tyumen
#286
17:00
Fri, 18.10.2019
Tyumen
Altai
Ust-Kamenogorsk
Reaktor
Nizhnekamsk
#283
18:00
Fri, 18.10.2019
Nizhnekamsk
Sarmaty
Orenburg
Regular season
19 October 2019, Sat
Week 7
Omskie Yastreby
Omsk
#293
10:00
Sat, 19.10.2019
Omsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Tyumensky Legion
Tyumen
#292
11:00
Sat, 19.10.2019
Tyumen
Altai
Ust-Kamenogorsk
SKA-1946
Saint Petersburg
#288
13:00
Sat, 19.10.2019
Saint Petersburg
Krylya Sovetov
Moscow
Reaktor
Nizhnekamsk
#289
13:00
Sat, 19.10.2019
Nizhnekamsk
Sarmaty
Orenburg
Sputnik
Almetyevsk
#290
13:00
Sat, 19.10.2019
Almetyevsk
Ladya
Togliatti
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#291
15:00
Sat, 19.10.2019
Khanty-Mansiysk
Tolpar
Ufa
Regular season
20 October 2019, Sun
Week 7
Taifun
Primorsky Krai
#300
06:00
Sun, 20.10.2019
Vladivostok
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
JHC Atlant
Moscow Region
#294
13:00
Sun, 20.10.2019
Mytishchi
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Krasnaya Armiya
Moscow
#295
13:00
Sun, 20.10.2019
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
JHC Spartak
Moscow
#296
13:00
Sun, 20.10.2019
Moscow
HC Kapitan
Stupino
Loko
Yaroslavl
#298
13:00
Sun, 20.10.2019
Yaroslavl
HC Riga
Riga
JHC Dynamo Msk
Moscow
#299
13:00
Sun, 20.10.2019
Tver
Amurskie Tigry
Khabarovsk
Almaz
Cherepovets
#297
14:00
Sun, 20.10.2019
Cherepovets
ORG Junior
Beijing
Regular season
21 October 2019, Mon
Week 8
Taifun
Primorsky Krai
#308
10:00
Mon, 21.10.2019
Vladivostok
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
JHC Spartak
Moscow
#304
13:00
Mon, 21.10.2019
Moscow
HC Kapitan
Stupino
Krasnaya Armiya
Moscow
#303
17:00
Mon, 21.10.2019
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Loko
Yaroslavl
#306
18:00
Mon, 21.10.2019
Yaroslavl
HC Riga
Riga
Almaz
Cherepovets
#305
18:30
Mon, 21.10.2019
Cherepovets
ORG Junior
Beijing
SKA-1946
Saint Petersburg
#301
19:00
Mon, 21.10.2019
Saint Petersburg
Krylya Sovetov
Moscow
JHC Atlant
Moscow Region
#302
19:00
Mon, 21.10.2019
Mytishchi
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
JHC Dynamo Msk
Moscow
#307
19:00
Mon, 21.10.2019
Tver
Amurskie Tigry
Khabarovsk
Regular season
22 October 2019, Tue
Week 8
Altai
Ust-Kamenogorsk
#310
15:30
Tue, 22.10.2019
Ust-Kamenogorsk
Irbis
Kazan
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#309
16:00
Tue, 22.10.2019
Nur-Sultan
Chaika
Nizhny Novgorod
Regular season
23 October 2019, Wed
Week 8
Altai
Ust-Kamenogorsk
#312
15:30
Wed, 23.10.2019
Ust-Kamenogorsk
Irbis
Kazan
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#311
16:00
Wed, 23.10.2019
Nur-Sultan
Chaika
Nizhny Novgorod
Avto
Ekaterinburg
#313
16:30
Wed, 23.10.2019
Ekaterinburg
Reaktor
Nizhnekamsk
Regular season
24 October 2019, Thu
Week 8
Tolpar
Ufa
#315
11:00
Thu, 24.10.2019
Ufa
Sputnik
Almetyevsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#316
15:00
Thu, 24.10.2019
Magnitogorsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Avto
Ekaterinburg
#314
16:30
Thu, 24.10.2019
Ekaterinburg
Reaktor
Nizhnekamsk
Regular season
25 October 2019, Fri
Week 8
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#320
14:30
Fri, 25.10.2019
Novosibirsk
Tyumensky Legion
Tyumen
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#321
14:30
Fri, 25.10.2019
Novokuznetsk
Omskie Yastreby
Omsk
Tolpar
Ufa
#319
15:00
Fri, 25.10.2019
Ufa
Sputnik
Almetyevsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#322
15:00
Fri, 25.10.2019
Magnitogorsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Krylya Sovetov
Moscow
#317
19:00
Fri, 25.10.2019
Moscow
Loko
Yaroslavl
ORG Junior
Beijing
#318
19:00
Fri, 25.10.2019
Dmitrov
JHC Spartak
Moscow
Regular season
26 October 2019, Sat
Week 8
Taifun
Primorsky Krai
#325
06:00
Sat, 26.10.2019
Vladivostok
SKA-1946
Saint Petersburg
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#326
06:00
Sat, 26.10.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
JHC Dynamo Msk
Moscow
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#328
06:00
Sat, 26.10.2019
Khabarovsk
Almaz
Cherepovets
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#331
09:00
Sat, 26.10.2019
Novosibirsk
Tyumensky Legion
Tyumen
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#332
09:00
Sat, 26.10.2019
Novokuznetsk
Omskie Yastreby
Omsk
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#323
13:00
Sat, 26.10.2019
Saint Petersburg
HC Kapitan
Stupino
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#324
13:00
Sat, 26.10.2019
Saint Petersburg
Russkie Vityazi
Chekhov
Krylya Sovetov
Moscow
#327
13:00
Sat, 26.10.2019
Moscow
Loko
Yaroslavl
ORG Junior
Beijing
#329
13:00
Sat, 26.10.2019
Dmitrov
JHC Spartak
Moscow
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#333
14:00
Sat, 26.10.2019
Nur-Sultan
Irbis
Kazan
Altai
Ust-Kamenogorsk
#334
14:00
Sat, 26.10.2019
Ust-Kamenogorsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Sarmaty
Orenburg
#330
15:00
Sat, 26.10.2019
Orenburg
Ladya
Togliatti
Regular season
27 October 2019, Sun
Week 8
Taifun
Primorsky Krai
#336
06:00
Sun, 27.10.2019
Vladivostok
SKA-1946
Saint Petersburg
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#337
06:00
Sun, 27.10.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
JHC Dynamo Msk
Moscow
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#338
06:00
Sun, 27.10.2019
Khabarovsk
Almaz
Cherepovets
Avto
Ekaterinburg
#341
11:00
Sun, 27.10.2019
Ekaterinburg
Sputnik
Almetyevsk
Tolpar
Ufa
#342
11:00
Sun, 27.10.2019
Ufa
Reaktor
Nizhnekamsk
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#335
13:00
Sun, 27.10.2019
Saint Petersburg
HC Kapitan
Stupino
Krasnaya Armiya
Moscow
#339
13:00
Sun, 27.10.2019
Moscow
JHC Atlant
Moscow Region
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#340
13:00
Sun, 27.10.2019
Saint Petersburg
Russkie Vityazi
Chekhov
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#344
14:00
Sun, 27.10.2019
Nur-Sultan
Irbis
Kazan
Altai
Ust-Kamenogorsk
#345
14:00
Sun, 27.10.2019
Ust-Kamenogorsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Sarmaty
Orenburg
#343
15:00
Sun, 27.10.2019
Orenburg
Ladya
Togliatti
Regular season
28 October 2019, Mon
Week 9
Tolpar
Ufa
#349
15:00
Mon, 28.10.2019
Ufa
Reaktor
Nizhnekamsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#350
16:00
Mon, 28.10.2019
Chelyabinsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Avto
Ekaterinburg
#348
16:30
Mon, 28.10.2019
Ekaterinburg
Sputnik
Almetyevsk
Krasnaya Armiya
Moscow
#347
17:00
Mon, 28.10.2019
Moscow
JHC Atlant
Moscow Region
HC Riga
Riga
#346
19:30
Mon, 28.10.2019
Pinki
JHC Spartak
Moscow
Regular season
29 October 2019, Tue
Week 9
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#352
09:00
Tue, 29.10.2019
Novosibirsk
Omskie Yastreby
Omsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#353
14:30
Tue, 29.10.2019
Novokuznetsk
Tyumensky Legion
Tyumen
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#354
16:00
Tue, 29.10.2019
Chelyabinsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#355
19:00
Tue, 29.10.2019
Saint Petersburg
HC Kapitan
Stupino
HC Riga
Riga
#351
19:30
Tue, 29.10.2019
Pinki
JHC Spartak
Moscow
Regular season
30 October 2019, Wed
Week 9
Taifun
Primorsky Krai
#356
10:00
Wed, 30.10.2019
Vladivostok
JHC Dynamo Msk
Moscow
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#357
11:00
Wed, 30.10.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
SKA-1946
Saint Petersburg
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#360
12:00
Wed, 30.10.2019
Khabarovsk
Loko
Yaroslavl
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#358
13:00
Wed, 30.10.2019
Saint Petersburg
Russkie Vityazi
Chekhov
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#361
14:30
Wed, 30.10.2019
Novosibirsk
Omskie Yastreby
Omsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#362
14:30
Wed, 30.10.2019
Novokuznetsk
Tyumensky Legion
Tyumen
Krylya Sovetov
Moscow
#359
19:00
Wed, 30.10.2019
Moscow
Almaz
Cherepovets
Regular season
31 October 2019, Thu
Week 9
Taifun
Primorsky Krai
#365
10:00
Thu, 31.10.2019
Vladivostok
JHC Dynamo Msk
Moscow
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#366
11:00
Thu, 31.10.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
SKA-1946
Saint Petersburg
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#364
12:00
Thu, 31.10.2019
Khabarovsk
Loko
Yaroslavl
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#368
18:30
Thu, 31.10.2019
Saint Petersburg
Russkie Vityazi
Chekhov
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#363
19:00
Thu, 31.10.2019
Saint Petersburg
HC Kapitan
Stupino
Krylya Sovetov
Moscow
#367
19:00
Thu, 31.10.2019
Moscow
Almaz
Cherepovets
Regular season
01 November 2019, Fri
Week 9
JHC Spartak
Moscow
#369
17:00
Fri, 01.11.2019
Moscow
ORG Junior
Beijing
Regular season
02 November 2019, Sat
Week 9
JHC Spartak
Moscow
#370
13:00
Sat, 02.11.2019
Moscow
ORG Junior
Beijing
Regular season
03 November 2019, Sun
Week 9
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#373
11:00
Sun, 03.11.2019
Khanty-Mansiysk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Ladya
Togliatti
#371
13:00
Sun, 03.11.2019
Togliatti
Avto
Ekaterinburg
Chaika
Nizhny Novgorod
#374
13:00
Sun, 03.11.2019
Nizhny Novgorod
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Irbis
Kazan
#375
13:00
Sun, 03.11.2019
Kazan
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Sarmaty
Orenburg
#372
15:00
Sun, 03.11.2019
Orenburg
Tolpar
Ufa
Regular season
04 November 2019, Mon
Week 10
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#378
11:00
Mon, 04.11.2019
Khanty-Mansiysk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Ladya
Togliatti
#376
13:00
Mon, 04.11.2019
Togliatti
Avto
Ekaterinburg
Chaika
Nizhny Novgorod
#379
13:00
Mon, 04.11.2019
Nizhny Novgorod
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Irbis
Kazan
#380
13:00
Mon, 04.11.2019
Kazan
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Sputnik
Almetyevsk
#381
13:00
Mon, 04.11.2019
Almetyevsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Reaktor
Nizhnekamsk
#382
13:00
Mon, 04.11.2019
Nizhnekamsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Sarmaty
Orenburg
#377
15:00
Mon, 04.11.2019
Orenburg
Tolpar
Ufa
Regular season
05 November 2019, Tue
Week 10
Taifun
Primorsky Krai
#383
10:00
Tue, 05.11.2019
Vladivostok
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#384
11:00
Tue, 05.11.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#386
12:00
Tue, 05.11.2019
Khabarovsk
Krasnaya Armiya
Moscow
Sputnik
Almetyevsk
#390
17:00
Tue, 05.11.2019
Almetyevsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Reaktor
Nizhnekamsk
#389
18:00
Tue, 05.11.2019
Nizhnekamsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Krylya Sovetov
Moscow
#385
19:00
Tue, 05.11.2019
Moscow
JHC Atlant
Moscow Region
ORG Junior
Beijing
#388
19:00
Tue, 05.11.2019
Dmitrov
HC Kapitan
Stupino
HC Riga
Riga
#387
19:30
Tue, 05.11.2019
Pinki
Russkie Vityazi
Chekhov
Regular season
06 November 2019, Wed
Week 10
Taifun
Primorsky Krai
#393
10:00
Wed, 06.11.2019
Vladivostok
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#394
11:00
Wed, 06.11.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#396
12:00
Wed, 06.11.2019
Khabarovsk
Krasnaya Armiya
Moscow
Ladya
Togliatti
#398
16:00
Wed, 06.11.2019
Togliatti
Tolpar
Ufa
ORG Junior
Beijing
#391
19:00
Wed, 06.11.2019
Dmitrov
HC Kapitan
Stupino
SKA-1946
Saint Petersburg
#392
19:00
Wed, 06.11.2019
Saint Petersburg
JHC Spartak
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#395
19:00
Wed, 06.11.2019
Moscow
JHC Atlant
Moscow Region
HC Riga
Riga
#397
19:30
Wed, 06.11.2019
Pinki
Russkie Vityazi
Chekhov
Regular season
07 November 2019, Thu
Week 10
Chaika
Nizhny Novgorod
#403
13:00
Thu, 07.11.2019
Nizhny Novgorod
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Tyumensky Legion
Tyumen
#401
17:00
Thu, 07.11.2019
Tyumen
Omskie Yastreby
Omsk
Irbis
Kazan
#402
17:00
Thu, 07.11.2019
Kazan
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#404
17:00
Thu, 07.11.2019
Khanty-Mansiysk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Sputnik
Almetyevsk
#405
17:00
Thu, 07.11.2019
Almetyevsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Sarmaty
Orenburg
#406
17:00
Thu, 07.11.2019
Orenburg
Avto
Ekaterinburg
Almaz
Cherepovets
#399
18:30
Thu, 07.11.2019
Cherepovets
Loko
Yaroslavl
SKA-1946
Saint Petersburg
#400
19:00
Thu, 07.11.2019
Saint Petersburg
JHC Spartak
Moscow
Regular season
08 November 2019, Fri
Week 10
Ladya
Togliatti
#413
16:00
Fri, 08.11.2019
Togliatti
Tolpar
Ufa
Irbis
Kazan
#408
17:00
Fri, 08.11.2019
Kazan
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#410
17:00
Fri, 08.11.2019
Khanty-Mansiysk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Sarmaty
Orenburg
#412
17:00
Fri, 08.11.2019
Orenburg
Avto
Ekaterinburg
Tyumensky Legion
Tyumen
#414
17:00
Fri, 08.11.2019
Tyumen
Omskie Yastreby
Omsk
Chaika
Nizhny Novgorod
#409
18:00
Fri, 08.11.2019
Nizhny Novgorod
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Reaktor
Nizhnekamsk
#411
18:00
Fri, 08.11.2019
Nizhnekamsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Almaz
Cherepovets
#407
18:30
Fri, 08.11.2019
Cherepovets
Loko
Yaroslavl
Regular season
09 November 2019, Sat
Week 10
Taifun
Primorsky Krai
#416
06:00
Sat, 09.11.2019
Vladivostok
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#417
06:00
Sat, 09.11.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#419
06:00
Sat, 09.11.2019
Khabarovsk
JHC Atlant
Moscow Region
ORG Junior
Beijing
#415
13:00
Sat, 09.11.2019
Dmitrov
Russkie Vityazi
Chekhov
Krylya Sovetov
Moscow
#418
13:00
Sat, 09.11.2019
Moscow
Krasnaya Armiya
Moscow
Sputnik
Almetyevsk
#421
13:00
Sat, 09.11.2019
Almetyevsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Reaktor
Nizhnekamsk
#422
13:00
Sat, 09.11.2019
Nizhnekamsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
HC Riga
Riga
#420
14:00
Sat, 09.11.2019
Pinki
HC Kapitan
Stupino
Regular season
10 November 2019, Sun
Week 10
Taifun
Primorsky Krai
#425
06:00
Sun, 10.11.2019
Vladivostok
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#426
06:00
Sun, 10.11.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#428
06:00
Sun, 10.11.2019
Khabarovsk
JHC Atlant
Moscow Region
ORG Junior
Beijing
#423
13:00
Sun, 10.11.2019
Dmitrov
Russkie Vityazi
Chekhov
JHC Dynamo Msk
Moscow
#424
13:00
Sun, 10.11.2019
Tver
JHC Spartak
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#427
13:00
Sun, 10.11.2019
Moscow
Krasnaya Armiya
Moscow
HC Riga
Riga
#429
14:00
Sun, 10.11.2019
Pinki
HC Kapitan
Stupino
Regular season
11 November 2019, Mon
Week 11
JHC Dynamo Msk
Moscow
#430
19:00
Mon, 11.11.2019
Tver
JHC Spartak
Moscow
Regular season
13 November 2019, Wed
Week 11
Omskie Yastreby
Omsk
#434
14:00
Wed, 13.11.2019
Omsk
Irbis
Kazan
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#432
15:00
Wed, 13.11.2019
Magnitogorsk
Ladya
Togliatti
Altai
Ust-Kamenogorsk
#433
15:30
Wed, 13.11.2019
Ust-Kamenogorsk
Sputnik
Almetyevsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#431
16:00
Wed, 13.11.2019
Chelyabinsk
Sarmaty
Orenburg
Tyumensky Legion
Tyumen
#435
17:00
Wed, 13.11.2019
Tyumen
Chaika
Nizhny Novgorod
Regular season
14 November 2019, Thu
Week 11
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#454
06:00
Thu, 14.11.2019
Khabarovsk
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Omskie Yastreby
Omsk
#439
14:00
Thu, 14.11.2019
Omsk
Irbis
Kazan
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#441
14:30
Thu, 14.11.2019
Novokuznetsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#437
15:00
Thu, 14.11.2019
Magnitogorsk
Ladya
Togliatti
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#436
16:00
Thu, 14.11.2019
Chelyabinsk
Sarmaty
Orenburg
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#438
16:00
Thu, 14.11.2019
Nur-Sultan
Reaktor
Nizhnekamsk
Tyumensky Legion
Tyumen
#440
17:00
Thu, 14.11.2019
Tyumen
Chaika
Nizhny Novgorod
Regular season
15 November 2019, Fri
Week 11
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#446
12:00
Fri, 15.11.2019
Khabarovsk
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Altai
Ust-Kamenogorsk
#448
15:30
Fri, 15.11.2019
Ust-Kamenogorsk
Sputnik
Almetyevsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#449
16:00
Fri, 15.11.2019
Nur-Sultan
Reaktor
Nizhnekamsk
Loko
Yaroslavl
#442
18:00
Fri, 15.11.2019
Yaroslavl
JHC Dynamo Msk
Moscow
SKA-1946
Saint Petersburg
#443
19:00
Fri, 15.11.2019
Saint Petersburg
Almaz
Cherepovets
ORG Junior
Beijing
#444
19:00
Fri, 15.11.2019
Dmitrov
Krasnaya Armiya
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#445
19:00
Fri, 15.11.2019
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
HC Riga
Riga
#447
19:30
Fri, 15.11.2019
Pinki
JHC Atlant
Moscow Region
Regular season
16 November 2019, Sat
Week 11
Taifun
Primorsky Krai
#450
06:00
Sat, 16.11.2019
Vladivostok
JHC Spartak
Moscow
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#458
09:00
Sat, 16.11.2019
Novokuznetsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Avto
Ekaterinburg
#456
11:00
Sat, 16.11.2019
Ekaterinburg
Tolpar
Ufa
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#457
12:00
Sat, 16.11.2019
Chelyabinsk
Ladya
Togliatti
Loko
Yaroslavl
#451
13:00
Sat, 16.11.2019
Yaroslavl
JHC Dynamo Msk
Moscow
SKA-1946
Saint Petersburg
#452
13:00
Sat, 16.11.2019
Saint Petersburg
Almaz
Cherepovets
Krylya Sovetov
Moscow
#453
13:00
Sat, 16.11.2019
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
HC Riga
Riga
#455
14:00
Sat, 16.11.2019
Pinki
JHC Atlant
Moscow Region
Regular season
17 November 2019, Sun
Week 11
Taifun
Primorsky Krai
#459
06:00
Sun, 17.11.2019
Vladivostok
JHC Spartak
Moscow
Omskie Yastreby
Omsk
#464
10:00
Sun, 17.11.2019
Omsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Avto
Ekaterinburg
#462
11:00
Sun, 17.11.2019
Ekaterinburg
Tolpar
Ufa
Tyumensky Legion
Tyumen
#463
11:00
Sun, 17.11.2019
Tyumen
Irbis
Kazan
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#467
11:00
Sun, 17.11.2019
Magnitogorsk
Sarmaty
Orenburg
ORG Junior
Beijing
#460
13:00
Sun, 17.11.2019
Dmitrov
Krasnaya Armiya
Moscow
Russkie Vityazi
Chekhov
#461
13:00
Sun, 17.11.2019
Chekhov
HC Kapitan
Stupino
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#465
14:00
Sun, 17.11.2019
Nur-Sultan
Sputnik
Almetyevsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
#466
14:00
Sun, 17.11.2019
Ust-Kamenogorsk
Reaktor
Nizhnekamsk
Regular season
18 November 2019, Mon
Week 12
Omskie Yastreby
Omsk
#471
14:00
Mon, 18.11.2019
Omsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#475
14:30
Mon, 18.11.2019
Novosibirsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#473
15:00
Mon, 18.11.2019
Magnitogorsk
Sarmaty
Orenburg
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#472
16:00
Mon, 18.11.2019
Nur-Sultan
Sputnik
Almetyevsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#474
16:00
Mon, 18.11.2019
Chelyabinsk
Ladya
Togliatti
Tyumensky Legion
Tyumen
#470
17:00
Mon, 18.11.2019
Tyumen
Irbis
Kazan
Russkie Vityazi
Chekhov
#468
18:00
Mon, 18.11.2019
Chekhov
HC Kapitan
Stupino
JHC Dynamo Msk
Moscow
#469
19:00
Mon, 18.11.2019
Tver
Almaz
Cherepovets
Regular season
19 November 2019, Tue
Week 12
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#479
06:00
Tue, 19.11.2019
Khabarovsk
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#481
14:30
Tue, 19.11.2019
Novosibirsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Altai
Ust-Kamenogorsk
#482
15:30
Tue, 19.11.2019
Ust-Kamenogorsk
Reaktor
Nizhnekamsk
SKA-1946
Saint Petersburg
#476
19:00
Tue, 19.11.2019
Saint Petersburg
Loko
Yaroslavl
ORG Junior
Beijing
#477
19:00
Tue, 19.11.2019
Dmitrov