Games

Future
Current (0)
Future
Past
Accept filter
Regular season
15 December 2019, Sun
Week 15
Taifun
Primorsky Krai
#634
10:00
Sun, 15.12.2019
Vladivostok
JHC Atlant
Moscow Region
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#639
10:00
Sun, 15.12.2019
Khabarovsk
Russkie Vityazi
Chekhov
SKA-1946
Saint Petersburg
#636
13:00
Sun, 15.12.2019
Saint Petersburg
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
JHC Dynamo Msk
Moscow
#637
13:00
Sun, 15.12.2019
Tver
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Krylya Sovetov
Moscow
#638
13:00
Sun, 15.12.2019
Moscow
HC Kapitan
Stupino
Almaz
Cherepovets
#635
14:00
Sun, 15.12.2019
Cherepovets
JHC Spartak
Moscow
Regular season
16 December 2019, Mon
Week 16
Taifun
Primorsky Krai
#640
10:00
Mon, 16.12.2019
Vladivostok
JHC Atlant
Moscow Region
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#641
11:00
Mon, 16.12.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
Krasnaya Armiya
Moscow
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#644
12:30
Mon, 16.12.2019
Khabarovsk
Russkie Vityazi
Chekhov
Altai
Ust-Kamenogorsk
#645
14:00
Mon, 16.12.2019
Ust-Kamenogorsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#646
14:30
Mon, 16.12.2019
Novokuznetsk
Tolpar
Ufa
Irbis
Kazan
#647
17:00
Mon, 16.12.2019
Kazan
Reaktor
Nizhnekamsk
Chaika
Nizhny Novgorod
#648
18:00
Mon, 16.12.2019
Niznny Novgorod
Sputnik
Almetyevsk
JHC Dynamo Msk
Moscow
#642
19:00
Mon, 16.12.2019
Tver
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Krylya Sovetov
Moscow
#643
19:30
Mon, 16.12.2019
Moscow
HC Kapitan
Stupino
Regular season
17 December 2019, Tue
Week 16
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#650
11:00
Tue, 17.12.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
Krasnaya Armiya
Moscow
Altai
Ust-Kamenogorsk
#653
14:00
Tue, 17.12.2019
Ust-Kamenogorsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#656
14:30
Tue, 17.12.2019
Novosibirsk
Avto
Ekaterinburg
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#658
14:30
Tue, 17.12.2019
Novokuznetsk
Tolpar
Ufa
Omskie Yastreby
Omsk
#655
16:00
Tue, 17.12.2019
Omsk
Ladya
Togliatti
Irbis
Kazan
#651
17:00
Tue, 17.12.2019
Kazan
Reaktor
Nizhnekamsk
Tyumensky Legion
Tyumen
#654
17:00
Tue, 17.12.2019
Tyumen
Sarmaty
Orenburg
Chaika
Nizhny Novgorod
#652
18:00
Tue, 17.12.2019
Niznny Novgorod
Sputnik
Almetyevsk
SKA-1946
Saint Petersburg
#649
19:00
Tue, 17.12.2019
Saint Petersburg
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Regular season
18 December 2019, Wed
Week 16
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#661
14:30
Wed, 18.12.2019
Novosibirsk
Avto
Ekaterinburg
Omskie Yastreby
Omsk
#660
16:00
Wed, 18.12.2019
Omsk
Ladya
Togliatti
Tyumensky Legion
Tyumen
#659
17:00
Wed, 18.12.2019
Tyumen
Sarmaty
Orenburg
Loko
Yaroslavl
#657
18:00
Wed, 18.12.2019
Yaroslavl
JHC Spartak
Moscow
Regular season
19 December 2019, Thu
Week 16
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#663
11:00
Thu, 19.12.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
JHC Atlant
Moscow Region
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#666
12:00
Thu, 19.12.2019
Khabarovsk
HC Kapitan
Stupino
Loko
Yaroslavl
#662
18:00
Thu, 19.12.2019
Yaroslavl
JHC Spartak
Moscow
JHC Dynamo Msk
Moscow
#664
19:00
Thu, 19.12.2019
Tver
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Krylya Sovetov
Moscow
#665
19:00
Thu, 19.12.2019
Moscow
Russkie Vityazi
Chekhov
Regular season
20 December 2019, Fri
Week 16
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#667
11:00
Fri, 20.12.2019
Yuzhno-Sakhalinsk
JHC Atlant
Moscow Region
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#670
12:00
Fri, 20.12.2019
Khabarovsk
HC Kapitan
Stupino
ORG Junior
Beijing
#187
19:00
Fri, 20.12.2019
Dmitrov
HC Riga
Riga
JHC Dynamo Msk
Moscow
#668
19:00
Fri, 20.12.2019
Tver
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Krylya Sovetov
Moscow
#669
19:00
Fri, 20.12.2019
Moscow
Russkie Vityazi
Chekhov
Regular season
23 December 2019, Mon
Week 17
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#673
15:00
Mon, 23.12.2019
Magnitogorsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Tolpar
Ufa
#698
15:00
Mon, 23.12.2019
Ufa
Omskie Yastreby
Omsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#674
16:00
Mon, 23.12.2019
Chelyabinsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Avto
Ekaterinburg
#699
16:30
Mon, 23.12.2019
Ekaterinburg
Tyumensky Legion
Tyumen
Reaktor
Nizhnekamsk
#672
18:00
Mon, 23.12.2019
Nizhnekamsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
SKA-1946
Saint Petersburg
#671
19:00
Mon, 23.12.2019
Saint Petersburg
JHC Atlant
Moscow Region
Regular season
24 December 2019, Tue
Week 17
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#680
12:00
Tue, 24.12.2019
Khabarovsk
HC Riga
Riga
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#684
15:00
Tue, 24.12.2019
Magnitogorsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Tolpar
Ufa
#688
15:00
Tue, 24.12.2019
Ufa
Omskie Yastreby
Omsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#685
16:00
Tue, 24.12.2019
Chelyabinsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Ladya
Togliatti
#687
16:00
Tue, 24.12.2019
Togliatti
Chaika
Nizhny Novgorod
Avto
Ekaterinburg
#689
16:30
Tue, 24.12.2019
Ekaterinburg
Tyumensky Legion
Tyumen
Krasnaya Armiya
Moscow
#70
17:00
Tue, 24.12.2019
Moscow
JHC Dynamo Msk
Moscow
Sarmaty
Orenburg
#686
17:00
Tue, 24.12.2019
Orenburg
Irbis
Kazan
Russkie Vityazi
Chekhov
#676
18:00
Tue, 24.12.2019
Chekhov
Taifun
Primorsky Krai
Loko
Yaroslavl
#678
18:00
Tue, 24.12.2019
Yaroslavl
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Reaktor
Nizhnekamsk
#683
18:00
Tue, 24.12.2019
Nizhnekamsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Almaz
Cherepovets
#679
18:30
Tue, 24.12.2019
Cherepovets
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
SKA-1946
Saint Petersburg
#675
19:00
Tue, 24.12.2019
Saint Petersburg
JHC Atlant
Moscow Region
HC Kapitan
Stupino
#677
19:00
Tue, 24.12.2019
Stupino
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
Krylya Sovetov
Moscow
#681
19:00
Tue, 24.12.2019
Moscow
ORG Junior
Beijing
Regular season
25 December 2019, Wed
Week 17
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#690
06:00
Wed, 25.12.2019
Khabarovsk
HC Riga
Riga
Ladya
Togliatti
#697
16:00
Wed, 25.12.2019
Togliatti
Chaika
Nizhny Novgorod
Krasnaya Armiya
Moscow
#83
17:00
Wed, 25.12.2019
Moscow
JHC Dynamo Msk
Moscow
Sarmaty
Orenburg
#696
17:00
Wed, 25.12.2019
Orenburg
Irbis
Kazan
Loko
Yaroslavl
#691
18:00
Wed, 25.12.2019
Yaroslavl
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Russkie Vityazi
Chekhov
#693
18:00
Wed, 25.12.2019
Chekhov
Taifun
Primorsky Krai
Krylya Sovetov
Moscow
#692
19:00
Wed, 25.12.2019
Moscow
ORG Junior
Beijing
HC Kapitan
Stupino
#694
19:00
Wed, 25.12.2019
Stupino
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
Regular season
26 December 2019, Thu
Week 17
Tolpar
Ufa
#717
15:00
Thu, 26.12.2019
Ufa
Tyumensky Legion
Tyumen
Almaz
Cherepovets
#700
18:30
Thu, 26.12.2019
Cherepovets
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Regular season
27 December 2019, Fri
Week 17
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#702
15:00
Fri, 27.12.2019
Magnitogorsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Tolpar
Ufa
#729
15:00
Fri, 27.12.2019
Ufa
Tyumensky Legion
Tyumen
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#703
16:00
Fri, 27.12.2019
Chelyabinsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Avto
Ekaterinburg
#730
16:30
Fri, 27.12.2019
Ekaterinburg
Omskie Yastreby
Omsk
Sputnik
Almetyevsk
#701
17:00
Fri, 27.12.2019
Almetyevsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Regular season
28 December 2019, Sat
Week 17
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#705
06:00
Sat, 28.12.2019
Khabarovsk
ORG Junior
Beijing
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#713
11:00
Sat, 28.12.2019
Magnitogorsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Avto
Ekaterinburg
#718
11:00
Sat, 28.12.2019
Ekaterinburg
Omskie Yastreby
Omsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#714
12:00
Sat, 28.12.2019
Chelyabinsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
JHC Atlant
Moscow Region
#105
13:00
Sat, 28.12.2019
Mytishchi
JHC Dynamo Msk
Moscow
Russkie Vityazi
Chekhov
#704
13:00
Sat, 28.12.2019
Chekhov
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
HC Kapitan
Stupino
#706
13:00
Sat, 28.12.2019
Stupino
Taifun
Primorsky Krai
Loko
Yaroslavl
#707
13:00
Sat, 28.12.2019
Yaroslavl
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
SKA-1946
Saint Petersburg
#709
13:00
Sat, 28.12.2019
Saint Petersburg
Krasnaya Armiya
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#710
13:00
Sat, 28.12.2019
Moscow
HC Riga
Riga
Sputnik
Almetyevsk
#712
13:00
Sat, 28.12.2019
Almetyevsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Ladya
Togliatti
#716
13:00
Sat, 28.12.2019
Togliatti
Irbis
Kazan
Almaz
Cherepovets
#708
14:00
Sat, 28.12.2019
Cherepovets
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Sarmaty
Orenburg
#715
15:00
Sat, 28.12.2019
Orenburg
Chaika
Nizhny Novgorod
Regular season
29 December 2019, Sun
Week 17
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#720
06:00
Sun, 29.12.2019
Khabarovsk
ORG Junior
Beijing
JHC Atlant
Moscow Region
#117
13:00
Sun, 29.12.2019
Mytishchi
JHC Dynamo Msk
Moscow
Russkie Vityazi
Chekhov
#719
13:00
Sun, 29.12.2019
Chekhov
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
HC Kapitan
Stupino
#721
13:00
Sun, 29.12.2019
Stupino
Taifun
Primorsky Krai
Loko
Yaroslavl
#722
13:00
Sun, 29.12.2019
Yaroslavl
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
SKA-1946
Saint Petersburg
#724
13:00
Sun, 29.12.2019
Saint Petersburg
Krasnaya Armiya
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#725
13:00
Sun, 29.12.2019
Moscow
HC Riga
Riga
Sarmaty
Orenburg
#727
13:00
Sun, 29.12.2019
Orenburg
Chaika
Nizhny Novgorod
Ladya
Togliatti
#728
13:00
Sun, 29.12.2019
Togliatti
Irbis
Kazan
Almaz
Cherepovets
#723
14:00
Sun, 29.12.2019
Cherepovets
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Regular season
03 January 2020, Fri
Week 18
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#731
09:00
Fri, 03.01.2020
Novokuznetsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#733
11:00
Fri, 03.01.2020
Khanty-Mansiysk
Reaktor
Nizhnekamsk
Regular season
04 January 2020, Sat
Week 18
Taifun
Primorsky Krai
#741
06:00
Sat, 04.01.2020
Vladivostok
HC Riga
Riga
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#740
09:00
Sat, 04.01.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
ORG Junior
Beijing
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#742
09:00
Sat, 04.01.2020
Novokuznetsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#743
09:00
Sat, 04.01.2020
Novosibirsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#747
11:00
Sat, 04.01.2020
Khanty-Mansiysk
Reaktor
Nizhnekamsk
Russkie Vityazi
Chekhov
#735
13:00
Sat, 04.01.2020
Chekhov
SKA-1946
Saint Petersburg
HC Kapitan
Stupino
#736
13:00
Sat, 04.01.2020
Stupino
JHC Dynamo Msk
Moscow
Krasnaya Armiya
Moscow
#738
13:00
Sat, 04.01.2020
Moscow
Almaz
Cherepovets
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#739
13:00
Sat, 04.01.2020
Saint Petersburg
JHC Spartak
Moscow
Irbis
Kazan
#745
13:00
Sat, 04.01.2020
Kazan
Sarmaty
Orenburg
Chaika
Nizhny Novgorod
#746
13:00
Sat, 04.01.2020
Niznny Novgorod
Ladya
Togliatti
Regular season
05 January 2020, Sun
Week 18
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#752
06:00
Sun, 05.01.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
ORG Junior
Beijing
Taifun
Primorsky Krai
#754
06:00
Sun, 05.01.2020
Vladivostok
HC Riga
Riga
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#756
09:00
Sun, 05.01.2020
Novosibirsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Omskie Yastreby
Omsk
#732
10:00
Sun, 05.01.2020
Omsk
Tolpar
Ufa
Tyumensky Legion
Tyumen
#755
11:00
Sun, 05.01.2020
Tyumen
Avto
Ekaterinburg
Russkie Vityazi
Chekhov
#748
13:00
Sun, 05.01.2020
Chekhov
SKA-1946
Saint Petersburg
Krasnaya Armiya
Moscow
#749
13:00
Sun, 05.01.2020
Moscow
Almaz
Cherepovets
HC Kapitan
Stupino
#751
13:00
Sun, 05.01.2020
Stupino
JHC Dynamo Msk
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#753
13:00
Sun, 05.01.2020
Saint Petersburg
JHC Spartak
Moscow
Chaika
Nizhny Novgorod
#757
13:00
Sun, 05.01.2020
Niznny Novgorod
Ladya
Togliatti
Regular season
06 January 2020, Mon
Week 19
Omskie Yastreby
Omsk
#744
10:00
Mon, 06.01.2020
Omsk
Tolpar
Ufa
Tyumensky Legion
Tyumen
#734
11:00
Mon, 06.01.2020
Tyumen
Avto
Ekaterinburg
Irbis
Kazan
#758
13:00
Mon, 06.01.2020
Kazan
Sarmaty
Orenburg
Regular season
07 January 2020, Tue
Week 19
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#762
09:00
Tue, 07.01.2020
Novokuznetsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#763
09:00
Tue, 07.01.2020
Novosibirsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#766
11:00
Tue, 07.01.2020
Khanty-Mansiysk
Sputnik
Almetyevsk
JHC Atlant
Moscow Region
#759
13:00
Tue, 07.01.2020
Mytishchi
Almaz
Cherepovets
Krasnaya Armiya
Moscow
#760
13:00
Tue, 07.01.2020
Moscow
Loko
Yaroslavl
Krylya Sovetov
Moscow
#761
13:00
Tue, 07.01.2020
Moscow
Amurskie Tigry
Khabarovsk
Regular season
08 January 2020, Wed
Week 19
Taifun
Primorsky Krai
#771
06:00
Wed, 08.01.2020
Vladivostok
ORG Junior
Beijing
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#774
06:00
Wed, 08.01.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
HC Riga
Riga
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#775
09:00
Wed, 08.01.2020
Novokuznetsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#776
09:00
Wed, 08.01.2020
Novosibirsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Omskie Yastreby
Omsk
#777
10:00
Wed, 08.01.2020
Omsk
Avto
Ekaterinburg
Tyumensky Legion
Tyumen
#778
11:00
Wed, 08.01.2020
Tyumen
Tolpar
Ufa
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#780
11:00
Wed, 08.01.2020
Khanty-Mansiysk
Sputnik
Almetyevsk
Russkie Vityazi
Chekhov
#767
13:00
Wed, 08.01.2020
Chekhov
JHC Dynamo Msk
Moscow
HC Kapitan
Stupino
#768
13:00
Wed, 08.01.2020
Stupino
SKA-1946
Saint Petersburg
JHC Atlant
Moscow Region
#769
13:00
Wed, 08.01.2020
Mytishchi
Almaz
Cherepovets
Krasnaya Armiya
Moscow
#770
13:00
Wed, 08.01.2020
Moscow
Loko
Yaroslavl
Krylya Sovetov
Moscow
#772
13:00
Wed, 08.01.2020
Moscow
Amurskie Tigry
Khabarovsk
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#773
13:00
Wed, 08.01.2020
Saint Petersburg
JHC Spartak
Moscow
Chaika
Nizhny Novgorod
#779
13:00
Wed, 08.01.2020
Nizhny Novgorod
Sarmaty
Orenburg
Irbis
Kazan
#781
13:00
Wed, 08.01.2020
Kazan
Ladya
Togliatti
Regular season
09 January 2020, Thu
Week 19
Taifun
Primorsky Krai
#784
10:00
Thu, 09.01.2020
Vladivostok
ORG Junior
Beijing
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#786
11:00
Thu, 09.01.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
HC Riga
Riga
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#785
13:00
Thu, 09.01.2020
Saint Petersburg
JHC Spartak
Moscow
Irbis
Kazan
#788
13:00
Thu, 09.01.2020
Kazan
Ladya
Togliatti
Omskie Yastreby
Omsk
#764
16:00
Thu, 09.01.2020
Omsk
Avto
Ekaterinburg
Tyumensky Legion
Tyumen
#765
17:00
Thu, 09.01.2020
Tyumen
Tolpar
Ufa
Russkie Vityazi
Chekhov
#782
18:00
Thu, 09.01.2020
Chekhov
JHC Dynamo Msk
Moscow
Chaika
Nizhny Novgorod
#787
18:00
Thu, 09.01.2020
Nizhny Novgorod
Sarmaty
Orenburg
HC Kapitan
Stupino
#783
19:00
Thu, 09.01.2020
Stupino
SKA-1946
Saint Petersburg
Regular season
14 January 2020, Tue
Week 20
Omskie Yastreby
Omsk
#791
16:00
Tue, 14.01.2020
Omsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Tyumensky Legion
Tyumen
#792
17:00
Tue, 14.01.2020
Tyumen
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#793
17:00
Tue, 14.01.2020
Khanty-Mansiysk
Ladya
Togliatti
JHC Dynamo Msk
Moscow
#789
19:00
Tue, 14.01.2020
Tver
ORG Junior
Beijing
SKA-1946
Saint Petersburg
#790
19:00
Tue, 14.01.2020
Saint Petersburg
HC Riga
Riga
Regular season
15 January 2020, Wed
Week 20
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#799
14:30
Wed, 15.01.2020
Novokuznetsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#800
14:30
Wed, 15.01.2020
Novosibirsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Omskie Yastreby
Omsk
#801
16:00
Wed, 15.01.2020
Omsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
JHC Spartak
Moscow
#796
17:00
Wed, 15.01.2020
Moscow
JHC Atlant
Moscow Region
Tyumensky Legion
Tyumen
#802
17:00
Wed, 15.01.2020
Tyumen
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#803
17:00
Wed, 15.01.2020
Khanty-Mansiysk
Ladya
Togliatti
Irbis
Kazan
#805
17:00
Wed, 15.01.2020
Kazan
Tolpar
Ufa
Loko
Yaroslavl
#797
18:00
Wed, 15.01.2020
Yaroslavl
Russkie Vityazi
Chekhov
Chaika
Nizhny Novgorod
#804
18:00
Wed, 15.01.2020
Niznny Novgorod
Avto
Ekaterinburg
Almaz
Cherepovets
#798
18:30
Wed, 15.01.2020
Cherepovets
HC Kapitan
Stupino
JHC Dynamo Msk
Moscow
#794
19:00
Wed, 15.01.2020
Tver
ORG Junior
Beijing
SKA-1946
Saint Petersburg
#795
19:00
Wed, 15.01.2020
Saint Petersburg
HC Riga
Riga
Regular season
16 January 2020, Thu
Week 20
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#808
11:00
Thu, 16.01.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
Krylya Sovetov
Moscow
JHC Spartak
Moscow
#807
13:00
Thu, 16.01.2020
Moscow
JHC Atlant
Moscow Region
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#812
14:30
Thu, 16.01.2020
Novosibirsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#813
14:30
Thu, 16.01.2020
Novokuznetsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Irbis
Kazan
#810
17:00
Thu, 16.01.2020
Kazan
Tolpar
Ufa
Sputnik
Almetyevsk
#811
17:00
Thu, 16.01.2020
Almetyevsk
Reaktor
Nizhnekamsk
Loko
Yaroslavl
#806
18:00
Thu, 16.01.2020
Yaroslavl
Russkie Vityazi
Chekhov
Chaika
Nizhny Novgorod
#809
18:00
Thu, 16.01.2020
Niznny Novgorod
Avto
Ekaterinburg
Regular season
17 January 2020, Fri
Week 20
Taifun
Primorsky Krai
#815
10:00
Fri, 17.01.2020
Vladivostok
Amurskie Tigry
Khabarovsk
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#814
11:00
Fri, 17.01.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
Krylya Sovetov
Moscow
Sputnik
Almetyevsk
#817
17:00
Fri, 17.01.2020
Almetyevsk
Reaktor
Nizhnekamsk
Almaz
Cherepovets
#816
18:30
Fri, 17.01.2020
Cherepovets
HC Kapitan
Stupino
Regular season
18 January 2020, Sat
Week 20
Taifun
Primorsky Krai
#818
06:00
Sat, 18.01.2020
Vladivostok
Amurskie Tigry
Khabarovsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#822
09:00
Sat, 18.01.2020
Novokuznetsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Omskie Yastreby
Omsk
#823
10:00
Sat, 18.01.2020
Omsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Tyumensky Legion
Tyumen
#824
11:00
Sat, 18.01.2020
Tyumen
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#825
11:00
Sat, 18.01.2020
Khanty-Mansiysk
Sarmaty
Orenburg
JHC Dynamo Msk
Moscow
#819
13:00
Sat, 18.01.2020
Tver
HC Riga
Riga
SKA-1946
Saint Petersburg
#820
13:00
Sat, 18.01.2020
Saint Petersburg
ORG Junior
Beijing
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#821
13:00
Sat, 18.01.2020
Saint Petersburg
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Regular season
19 January 2020, Sun
Week 20
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#832
09:00
Sun, 19.01.2020
Novosibirsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Omskie Yastreby
Omsk
#833
10:00
Sun, 19.01.2020
Omsk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Tyumensky Legion
Tyumen
#834
11:00
Sun, 19.01.2020
Tyumen
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#835
11:00
Sun, 19.01.2020
Khanty-Mansiysk
Sarmaty
Orenburg
JHC Spartak
Moscow
#826
13:00
Sun, 19.01.2020
Moscow
Krasnaya Armiya
Moscow
JHC Dynamo Msk
Moscow
#827
13:00
Sun, 19.01.2020
Tver
HC Riga
Riga
SKA-1946
Saint Petersburg
#828
13:00
Sun, 19.01.2020
Saint Petersburg
ORG Junior
Beijing
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#829
13:00
Sun, 19.01.2020
Saint Petersburg
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Loko
Yaroslavl
#830
13:00
Sun, 19.01.2020
Yaroslavl
HC Kapitan
Stupino
Chaika
Nizhny Novgorod
#836
13:00
Sun, 19.01.2020
Niznny Novgorod
Tolpar
Ufa
Irbis
Kazan
#837
13:00
Sun, 19.01.2020
Kazan
Avto
Ekaterinburg
Almaz
Cherepovets
#831
14:00
Sun, 19.01.2020
Cherepovets
Russkie Vityazi
Chekhov
Regular season
20 January 2020, Mon
Week 21
Taifun
Primorsky Krai
#841
10:00
Mon, 20.01.2020
Vladivostok
Krylya Sovetov
Moscow
Chaika
Nizhny Novgorod
#842
13:00
Mon, 20.01.2020
Niznny Novgorod
Tolpar
Ufa
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#844
14:30
Mon, 20.01.2020
Novosibirsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#845
14:30
Mon, 20.01.2020
Novokuznetsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
JHC Spartak
Moscow
#838
17:00
Mon, 20.01.2020
Moscow
Krasnaya Armiya
Moscow
Irbis
Kazan
#843
17:00
Mon, 20.01.2020
Kazan
Avto
Ekaterinburg
Loko
Yaroslavl
#839
18:00
Mon, 20.01.2020
Yaroslavl
HC Kapitan
Stupino
Almaz
Cherepovets
#840
18:30
Mon, 20.01.2020
Cherepovets
Russkie Vityazi
Chekhov
Regular season
21 January 2020, Tue
Week 21
Taifun
Primorsky Krai
#846
10:00
Tue, 21.01.2020
Vladivostok
Krylya Sovetov
Moscow
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#847
11:00
Tue, 21.01.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
Amurskie Tigry
Khabarovsk
Regular season
22 January 2020, Wed
Week 21
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#848
11:00
Wed, 22.01.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
Amurskie Tigry
Khabarovsk
ORG Junior
Beijing
#477
19:00
Wed, 22.01.2020
Dmitrov
JHC Atlant
Moscow Region
Regular season
23 January 2020, Thu
Week 21
Altai
Ust-Kamenogorsk
#852
15:30
Thu, 23.01.2020
Ust-Kamenogorsk
Omskie Yastreby
Omsk
Ladya
Togliatti
#849
16:00
Thu, 23.01.2020
Togliatti
Reaktor
Nizhnekamsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#851
16:00
Thu, 23.01.2020
Nur-Sultan
Tyumensky Legion
Tyumen
Sarmaty
Orenburg
#850
17:00
Thu, 23.01.2020
Orenburg
Sputnik
Almetyevsk
ORG Junior
Beijing
#486
19:00
Thu, 23.01.2020
Dmitrov
JHC Atlant
Moscow Region
Regular season
24 January 2020, Fri
Week 21
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#857
15:00
Fri, 24.01.2020
Magnitogorsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Tolpar
Ufa
#882
15:00
Fri, 24.01.2020
Ufa
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Ladya
Togliatti
#853
16:00
Fri, 24.01.2020
Togliatti
Reaktor
Nizhnekamsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#855
16:00
Fri, 24.01.2020
Nur-Sultan
Tyumensky Legion
Tyumen
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#856
16:00
Fri, 24.01.2020
Chelyabinsk
Irbis
Kazan
Sarmaty
Orenburg
#854
17:00
Fri, 24.01.2020
Orenburg
Sputnik
Almetyevsk
Regular season
25 January 2020, Sat
Week 21
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#861
11:00
Sat, 25.01.2020
Magnitogorsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Tolpar
Ufa
#892
11:00
Sat, 25.01.2020
Ufa
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#860
12:00
Sat, 25.01.2020
Chelyabinsk
Irbis
Kazan
Altai
Ust-Kamenogorsk
#862
14:00
Sat, 25.01.2020
Ust-Kamenogorsk
Omskie Yastreby
Omsk
Regular season
26 January 2020, Sun
Week 21
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#867
06:00
Sun, 26.01.2020
Khabarovsk
JHC Dynamo Msk
Moscow
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#869
09:00
Sun, 26.01.2020
Novokuznetsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Russkie Vityazi
Chekhov
#863
13:00
Sun, 26.01.2020
Chekhov
JHC Spartak
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#864
13:00
Sun, 26.01.2020
Saint Petersburg
JHC Atlant
Moscow Region
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#865
13:00
Sun, 26.01.2020
Saint Petersburg
Krasnaya Armiya
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#866
13:00
Sun, 26.01.2020
Moscow
SKA-1946
Saint Petersburg
Ladya
Togliatti
#870
13:00
Sun, 26.01.2020
Togliatti
Sputnik
Almetyevsk
HC Riga
Riga
#868
14:00
Sun, 26.01.2020
Pinki
Almaz
Cherepovets
Regular season
27 January 2020, Mon
Week 22
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#875
12:00
Mon, 27.01.2020
Khabarovsk
JHC Dynamo Msk
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#872
13:00
Mon, 27.01.2020
Saint Petersburg
JHC Atlant
Moscow Region
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#873
13:00
Mon, 27.01.2020
Saint Petersburg
Krasnaya Armiya
Moscow
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#878
14:30
Mon, 27.01.2020
Novokuznetsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Altai
Ust-Kamenogorsk
#877
15:30
Mon, 27.01.2020
Ust-Kamenogorsk
Tyumensky Legion
Tyumen
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#880
16:00
Mon, 27.01.2020
Nur-Sultan
Omskie Yastreby
Omsk
Sarmaty
Orenburg
#879
17:00
Mon, 27.01.2020
Orenburg
Reaktor
Nizhnekamsk
Russkie Vityazi
Chekhov
#871
18:00
Mon, 27.01.2020
Chekhov
JHC Spartak
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#874
19:00
Mon, 27.01.2020
Moscow
SKA-1946
Saint Petersburg
HC Riga
Riga
#876
19:30
Mon, 27.01.2020
Pinki
Almaz
Cherepovets
Regular season
28 January 2020, Tue
Week 22
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#881
11:00
Tue, 28.01.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
Taifun
Primorsky Krai
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#887
15:00
Tue, 28.01.2020
Magnitogorsk
Irbis
Kazan
Altai
Ust-Kamenogorsk
#886
15:30
Tue, 28.01.2020
Ust-Kamenogorsk
Tyumensky Legion
Tyumen
Ladya
Togliatti
#883
16:00
Tue, 28.01.2020
Togliatti
Sputnik
Almetyevsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#885
16:00
Tue, 28.01.2020
Nur-Sultan
Omskie Yastreby
Omsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#888
16:00
Tue, 28.01.2020
Chelyabinsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Avto
Ekaterinburg
#858
16:30
Tue, 28.01.2020
Ekaterinburg
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Sarmaty
Orenburg
#884
17:00
Tue, 28.01.2020
Orenburg
Reaktor
Nizhnekamsk
Regular season
29 January 2020, Wed
Week 22
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#889
11:00
Wed, 29.01.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
Taifun
Primorsky Krai
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#890
15:00
Wed, 29.01.2020
Magnitogorsk
Irbis
Kazan
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#891
16:00
Wed, 29.01.2020
Chelyabinsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Avto
Ekaterinburg
#859
16:30
Wed, 29.01.2020
Ekaterinburg
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Regular season
30 January 2020, Thu
Week 22
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#897
12:00
Thu, 30.01.2020
Khabarovsk
SKA-1946
Saint Petersburg
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#895
18:30
Thu, 30.01.2020
Saint Petersburg
JHC Atlant
Moscow Region
HC Kapitan
Stupino
#893
19:00
Thu, 30.01.2020
Stupino
JHC Spartak
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#894
19:00
Thu, 30.01.2020
Saint Petersburg
Krasnaya Armiya
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#896
19:00
Thu, 30.01.2020
Moscow
JHC Dynamo Msk
Moscow
HC Riga
Riga
#898
19:30
Thu, 30.01.2020
Pinki
Loko
Yaroslavl
Regular season
31 January 2020, Fri
Week 22
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#903
06:00
Fri, 31.01.2020
Khabarovsk
SKA-1946
Saint Petersburg
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
#901
18:30
Fri, 31.01.2020
Saint Petersburg
JHC Atlant
Moscow Region
HC Kapitan
Stupino
#899
19:00
Fri, 31.01.2020
Stupino
JHC Spartak
Moscow
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#900
19:00
Fri, 31.01.2020
Saint Petersburg
Krasnaya Armiya
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#902
19:00
Fri, 31.01.2020
Moscow
JHC Dynamo Msk
Moscow
HC Riga
Riga
#904
19:30
Fri, 31.01.2020
Pinki
Loko
Yaroslavl
Regular season
02 February 2020, Sun
Week 22
Irbis
Kazan
#905
13:00
Sun, 02.02.2020
Kazan
Altai
Ust-Kamenogorsk
Chaika
Nizhny Novgorod
#906
13:00
Sun, 02.02.2020
Nizhny Novgorod
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Regular season
03 February 2020, Mon
Week 23
Chaika
Nizhny Novgorod
#908
13:00
Mon, 03.02.2020
Nizhny Novgorod
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Loko
Yaroslavl
#132
18:00
Mon, 03.02.2020
Yaroslavl
JHC Atlant
Moscow Region
SKA-1946
Saint Petersburg
#907
19:00
Mon, 03.02.2020
Saint Petersburg
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Regular season
04 February 2020, Tue
Week 23
Omskie Yastreby
Omsk
#909
16:00
Tue, 04.02.2020
Omsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Tyumensky Legion
Tyumen
#910
17:00
Tue, 04.02.2020
Tyumen
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Irbis
Kazan
#911
17:00
Tue, 04.02.2020
Kazan
Altai
Ust-Kamenogorsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#912
17:00
Tue, 04.02.2020
Khanty-Mansiysk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Sputnik
Almetyevsk
#913
17:00
Tue, 04.02.2020
Almetyevsk
Tolpar
Ufa
Loko
Yaroslavl
#142
18:00
Tue, 04.02.2020
Yaroslavl
JHC Atlant
Moscow Region
Reaktor
Nizhnekamsk
#914
18:00
Tue, 04.02.2020
Nizhnekamsk
Avto
Ekaterinburg
Regular season
05 February 2020, Wed
Week 23
Omskie Yastreby
Omsk
#918
16:00
Wed, 05.02.2020
Omsk
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#916
17:00
Wed, 05.02.2020
Khanty-Mansiysk
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Tyumensky Legion
Tyumen
#917
17:00
Wed, 05.02.2020
Tyumen
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Reaktor
Nizhnekamsk
#915
18:00
Wed, 05.02.2020
Nizhnekamsk
Avto
Ekaterinburg
Regular season
06 February 2020, Thu
Week 23
Irbis
Kazan
#925
17:00
Thu, 06.02.2020
Kazan
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Sputnik
Almetyevsk
#926
17:00
Thu, 06.02.2020
Almetyevsk
Tolpar
Ufa
Russkie Vityazi
Chekhov
#919
18:00
Thu, 06.02.2020
Chekhov
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Loko
Yaroslavl
#921
18:00
Thu, 06.02.2020
Yaroslavl
Amurskie Tigry
Khabarovsk
Chaika
Nizhny Novgorod
#927
18:00
Thu, 06.02.2020
Nizhny Novgorod
Altai
Ust-Kamenogorsk
Almaz
Cherepovets
#922
18:30
Thu, 06.02.2020
Cherepovets
Krylya Sovetov
Moscow
HC Kapitan
Stupino
#920
19:00
Thu, 06.02.2020
Stupino
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
SKA-1946
Saint Petersburg
#923
19:00
Thu, 06.02.2020
Saint Petersburg
Taifun
Primorsky Krai
JHC Dynamo Msk
Moscow
#924
19:00
Thu, 06.02.2020
Tver
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
Regular season
07 February 2020, Fri
Week 23
Ladya
Togliatti
#935
16:00
Fri, 07.02.2020
Togliatti
Sarmaty
Orenburg
Irbis
Kazan
#933
17:00
Fri, 07.02.2020
Kazan
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Russkie Vityazi
Chekhov
#928
18:00
Fri, 07.02.2020
Chekhov
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Loko
Yaroslavl
#930
18:00
Fri, 07.02.2020
Yaroslavl
Amurskie Tigry
Khabarovsk
Chaika
Nizhny Novgorod
#934
18:00
Fri, 07.02.2020
Nizhny Novgorod
Altai
Ust-Kamenogorsk
Almaz
Cherepovets
#931
18:30
Fri, 07.02.2020
Cherepovets
Krylya Sovetov
Moscow
HC Kapitan
Stupino
#929
19:00
Fri, 07.02.2020
Stupino
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
SKA-1946
Saint Petersburg
#932
19:00
Fri, 07.02.2020
Saint Petersburg
Taifun
Primorsky Krai
Regular season
08 February 2020, Sat
Week 23
Omskie Yastreby
Omsk
#938
10:00
Sat, 08.02.2020
Omsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Tyumensky Legion
Tyumen
#939
11:00
Sat, 08.02.2020
Tyumen
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#940
11:00
Sat, 08.02.2020
Khanty-Mansiysk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
JHC Atlant
Moscow Region
#936
13:00
Sat, 08.02.2020
Mytishchi
Krasnaya Armiya
Moscow
JHC Dynamo Msk
Moscow
#937
13:00
Sat, 08.02.2020
Tver
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
Ladya
Togliatti
#941
13:00
Sat, 08.02.2020
Togliatti
Sarmaty
Orenburg
Sputnik
Almetyevsk
#942
13:00
Sat, 08.02.2020
Almetyevsk
Avto
Ekaterinburg
Reaktor
Nizhnekamsk
#943
13:00
Sat, 08.02.2020
Nizhnekamsk
Tolpar
Ufa
Regular season
09 February 2020, Sun
Week 23
Omskie Yastreby
Omsk
#946
10:00
Sun, 09.02.2020
Omsk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Tyumensky Legion
Tyumen
#947
11:00
Sun, 09.02.2020
Tyumen
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#948
11:00
Sun, 09.02.2020
Khanty-Mansiysk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
JHC Atlant
Moscow Region
#944
13:00
Sun, 09.02.2020
Mytishchi
Krasnaya Armiya
Moscow
JHC Spartak
Moscow
#945
13:00
Sun, 09.02.2020
Moscow
HC Riga
Riga
Sputnik
Almetyevsk
#949
13:00
Sun, 09.02.2020
Almetyevsk
Avto
Ekaterinburg
Reaktor
Nizhnekamsk
#950
13:00
Sun, 09.02.2020
Nizhnekamsk
Tolpar
Ufa
Regular season
10 February 2020, Mon
Week 24
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#958
16:00
Mon, 10.02.2020
Nur-Sultan
Altai
Ust-Kamenogorsk
JHC Spartak
Moscow
#953
17:00
Mon, 10.02.2020
Moscow
HC Riga
Riga
Russkie Vityazi
Chekhov
#951
18:00
Mon, 10.02.2020
Chekhov
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Loko
Yaroslavl
#954
18:00
Mon, 10.02.2020
Yaroslavl
Krylya Sovetov
Moscow
Almaz
Cherepovets
#955
18:30
Mon, 10.02.2020
Cherepovets
Amurskie Tigry
Khabarovsk
HC Kapitan
Stupino
#952
19:00
Mon, 10.02.2020
Stupino
SKA-Varyagi
Leningrad Region
SKA-1946
Saint Petersburg
#956
19:00
Mon, 10.02.2020
Saint Petersburg
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
JHC Dynamo Msk
Moscow
#957
19:00
Mon, 10.02.2020
Tver
Taifun
Primorsky Krai
Regular season
11 February 2020, Tue
Week 24
Russkie Vityazi
Chekhov
#959
13:00
Tue, 11.02.2020
Chekhov
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#965
16:00
Tue, 11.02.2020
Nur-Sultan
Altai
Ust-Kamenogorsk
Loko
Yaroslavl
#961
18:00
Tue, 11.02.2020
Yaroslavl
Krylya Sovetov
Moscow
Almaz
Cherepovets
#962
18:30
Tue, 11.02.2020
Cherepovets
Amurskie Tigry
Khabarovsk
HC Kapitan
Stupino
#960
19:00
Tue, 11.02.2020
Stupino
SKA-Varyagi
Leningrad Region
SKA-1946
Saint Petersburg
#963
19:00
Tue, 11.02.2020
Saint Petersburg
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
JHC Dynamo Msk
Moscow
#964
19:00
Tue, 11.02.2020
Tver
Taifun
Primorsky Krai
Regular season
12 February 2020, Wed
Week 24
ORG Junior
Beijing
#444
19:00
Wed, 12.02.2020
Dmitrov
Krasnaya Armiya
Moscow
JHC Atlant
Moscow Region
#966
19:00
Wed, 12.02.2020
Mytishchi
HC Riga
Riga
Regular season
13 February 2020, Thu
Week 24
ORG Junior
Beijing
#460
19:00
Thu, 13.02.2020
Dmitrov
Krasnaya Armiya
Moscow
JHC Atlant
Moscow Region
#967
19:00
Thu, 13.02.2020
Mytishchi
HC Riga
Riga
Regular season
14 February 2020, Fri
Week 24
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#971
14:30
Fri, 14.02.2020
Novosibirsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#972
14:30
Fri, 14.02.2020
Novokuznetsk
Irbis
Kazan
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#969
15:00
Fri, 14.02.2020
Magnitogorsk
Reaktor
Nizhnekamsk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#968
16:00
Fri, 14.02.2020
Chelyabinsk
Sputnik
Almetyevsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#970
16:00
Fri, 14.02.2020
Nur-Sultan
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Regular season
15 February 2020, Sat
Week 24
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#974
09:00
Sat, 15.02.2020
Novokuznetsk
Irbis
Kazan
SKA-1946
Saint Petersburg
#973
13:00
Sat, 15.02.2020
Saint Petersburg
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Regular season
16 February 2020, Sun
Week 24
Taifun
Primorsky Krai
#975
06:00
Sun, 16.02.2020
Vladivostok
Loko
Yaroslavl
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#976
06:00
Sun, 16.02.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
Almaz
Cherepovets
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#977
06:00
Sun, 16.02.2020
Khabarovsk
JHC Spartak
Moscow
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#981
09:00
Sun, 16.02.2020
Novosibirsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#979
11:00
Sun, 16.02.2020
Magnitogorsk
Reaktor
Nizhnekamsk
Tolpar
Ufa
#982
11:00
Sun, 16.02.2020
Ufa
Sarmaty
Orenburg
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#978
12:00
Sun, 16.02.2020
Chelyabinsk
Sputnik
Almetyevsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
#980
14:00
Sun, 16.02.2020
Nur-Sultan
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Regular season
17 February 2020, Mon
Week 25
Taifun
Primorsky Krai
#984
10:00
Mon, 17.02.2020
Vladivostok
Loko
Yaroslavl
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#985
11:00
Mon, 17.02.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
Almaz
Cherepovets
Amurskie Tigry
Khabarovsk
#986
12:00
Mon, 17.02.2020
Khabarovsk
JHC Spartak
Moscow
Tyumensky Legion
Tyumen
#401
17:00
Mon, 17.02.2020
Tyumen
Omskie Yastreby
Omsk
Russkie Vityazi
Chekhov
#987
18:00
Mon, 17.02.2020
Chekhov
JHC Atlant
Moscow Region
HC Kapitan
Stupino
#988
19:00
Mon, 17.02.2020
Stupino
Krasnaya Armiya
Moscow
HC Riga
Riga
#989
19:30
Mon, 17.02.2020
Pinki
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Regular season
18 February 2020, Tue
Week 25
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#1000
14:30
Tue, 18.02.2020
Novosibirsk
Irbis
Kazan
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#1001
14:30
Tue, 18.02.2020
Novokuznetsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#996
15:00
Tue, 18.02.2020
Magnitogorsk
Sputnik
Almetyevsk
Tolpar
Ufa
#999
15:00
Tue, 18.02.2020
Ufa
Sarmaty
Orenburg
Altai
Ust-Kamenogorsk
#997
15:30
Tue, 18.02.2020
Ust-Kamenogorsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#995
16:00
Tue, 18.02.2020
Chelyabinsk
Reaktor
Nizhnekamsk
Tyumensky Legion
Tyumen
#414
17:00
Tue, 18.02.2020
Tyumen
Omskie Yastreby
Omsk
Russkie Vityazi
Chekhov
#992
18:00
Tue, 18.02.2020
Chekhov
JHC Atlant
Moscow Region
HC Kapitan
Stupino
#993
19:00
Tue, 18.02.2020
Stupino
Krasnaya Armiya
Moscow
HC Riga
Riga
#994
19:30
Tue, 18.02.2020
Pinki
SKA-Varyagi
Leningrad Region
Regular season
19 February 2020, Wed
Week 25
Kuznetskie Medvedi
Novokuznetsk
#1006
14:30
Wed, 19.02.2020
Novokuznetsk
Chaika
Nizhny Novgorod
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
#1007
14:30
Wed, 19.02.2020
Novosibirsk
Irbis
Kazan
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
#1004
15:00
Wed, 19.02.2020
Magnitogorsk
Sputnik
Almetyevsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
#1005
15:30
Wed, 19.02.2020
Ust-Kamenogorsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
Belye Medvedi
Chelyabinsk
#1003
16:00
Wed, 19.02.2020
Chelyabinsk
Reaktor
Nizhnekamsk
SKA-1946
Saint Petersburg
#1002
19:00
Wed, 19.02.2020
Saint Petersburg
JHC Dynamo Msk
Moscow
Regular season
20 February 2020, Thu
Week 25
Taifun
Primorsky Krai
#1009
10:00
Thu, 20.02.2020
Vladivostok
Almaz
Cherepovets
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#1010
11:00
Thu, 20.02.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
Loko
Yaroslavl
Tolpar
Ufa
#1012
15:00
Thu, 20.02.2020
Ufa
Ladya
Togliatti
Avto
Ekaterinburg
#1013
16:30
Thu, 20.02.2020
Ekaterinburg
Sarmaty
Orenburg
SKA-1946
Saint Petersburg
#1008
19:00
Thu, 20.02.2020
Saint Petersburg
JHC Dynamo Msk
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#1011
19:00
Thu, 20.02.2020
Moscow
JHC Spartak
Moscow
Regular season
21 February 2020, Fri
Week 25
Taifun
Primorsky Krai
#1014
10:00
Fri, 21.02.2020
Vladivostok
Almaz
Cherepovets
Sakhalinskie Akuly
Sakhalin Region
#1015
11:00
Fri, 21.02.2020
Yuzhno-Sakhalinsk
Loko
Yaroslavl
Tolpar
Ufa
#1021
15:00
Fri, 21.02.2020
Ufa
Ladya
Togliatti
Avto
Ekaterinburg
#1022
16:30
Fri, 21.02.2020
Ekaterinburg
Sarmaty
Orenburg
Russkie Vityazi
Chekhov
#1017
18:00
Fri, 21.02.2020
Chekhov
Krasnaya Armiya
Moscow
Krylya Sovetov
Moscow
#1016
19:00
Fri, 21.02.2020
Moscow
JHC Spartak
Moscow
HC Kapitan
Stupino
#1018
19:00
Fri, 21.02.2020
Stupino
JHC Atlant
Moscow Region
ORG Junior
Beijing
#1019
19:00
Fri, 21.02.2020
Dmitrov
SKA-Varyagi
Leningrad Region
HC Riga
Riga
#1020
19:30
Fri, 21.02.2020
Pinki
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Regular season
22 February 2020, Sat
Week 25
Russkie Vityazi
Chekhov
#1023
13:00
Sat, 22.02.2020
Chekhov
Krasnaya Armiya
Moscow
HC Kapitan
Stupino
#1024
13:00
Sat, 22.02.2020
Stupino
JHC Atlant
Moscow Region
ORG Junior
Beijing
#1025
13:00
Sat, 22.02.2020
Dmitrov
SKA-Varyagi
Leningrad Region
HC Riga
Riga
#1026
14:00
Sat, 22.02.2020
Pinki
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Altai
Ust-Kamenogorsk
#1027
14:00
Sat, 22.02.2020
Ust-Kamenogorsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Regular season
23 February 2020, Sun
Week 25
Avto
Ekaterinburg
#983
11:00
Sun, 23.02.2020
Ekaterinburg
Ladya
Togliatti
Altai
Ust-Kamenogorsk
#1028
14:00
Sun, 23.02.2020
Ust-Kamenogorsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Regular season
24 February 2020, Mon
Week 26
Avto
Ekaterinburg
#991
16:30
Mon, 24.02.2020
Ekaterinburg
Ladya
Togliatti
Regular season
25 February 2020, Tue
Week 26
ORG Junior
Beijing
#1029
19:00
Tue, 25.02.2020
Dmitrov
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Regular season
26 February 2020, Wed
Week 26
Ladya
Togliatti
#1039
16:00
Wed, 26.02.2020
Togliatti
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
JHC Spartak
Moscow
#1031
17:00
Wed, 26.02.2020
Moscow
Taifun
Primorsky Krai
Irbis
Kazan
#1033
17:00
Wed, 26.02.2020
Kazan
Omskie Yastreby
Omsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#1035
17:00
Wed, 26.02.2020
Khanty-Mansiysk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Sputnik
Almetyevsk
#1036
17:00
Wed, 26.02.2020
Almetyevsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Sarmaty
Orenburg
#1038
17:00
Wed, 26.02.2020
Orenburg
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Chaika
Nizhny Novgorod
#1034
18:00
Wed, 26.02.2020
Nizhny Novgorod
Tyumensky Legion
Tyumen
Reaktor
Nizhnekamsk
#1037
18:00
Wed, 26.02.2020
Nizhnekamsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#1030
19:00
Wed, 26.02.2020
Saint Petersburg
Krylya Sovetov
Moscow
ORG Junior
Beijing
#1032
19:00
Wed, 26.02.2020
Dmitrov
JHC Dynamo SPb
Saint Petersburg
Regular season
27 February 2020, Thu
Week 26
JHC Spartak
Moscow
#1041
13:00
Thu, 27.02.2020
Moscow
Taifun
Primorsky Krai
Ladya
Togliatti
#1043
16:00
Thu, 27.02.2020
Togliatti
Stalnye Lisy
Magnitogorsk
Sarmaty
Orenburg
#1042
17:00
Thu, 27.02.2020
Orenburg
Belye Medvedi
Chelyabinsk
Mamonty Ugry
Khanty-Mansiysk
#1045
17:00
Thu, 27.02.2020
Khanty-Mansiysk
Sibirskie Snaipery
Novosobirsk Region
Sputnik
Almetyevsk
#1046
17:00
Thu, 27.02.2020
Almetyevsk
Altai
Ust-Kamenogorsk
Chaika
Nizhny Novgorod
#1044
18:00
Thu, 27.02.2020
Nizhny Novgorod
Tyumensky Legion
Tyumen
SKA-Varyagi
Leningrad Region
#1040
19:00
Thu, 27.02.2020
Saint Petersburg
Krylya Sovetov
Moscow
Regular season
28 February 2020, Fri
Week 26
Tolpar
Ufa
#1051
15:00
Fri, 28.02.2020
Ufa
Avto
Ekaterinburg
Irbis
Kazan
#1049
17:00
Fri, 28.02.2020
Kazan
Omskie Yastreby
Omsk
Reaktor
Nizhnekamsk
#1050
18:00
Fri, 28.02.2020
Nizhnekamsk
Snezhnye Barsy
Nur-Sultan
Almaz
Cherepovets
#1047
18:30
Fri, 28.02.2020
Cherepovets
SKA-1946
Saint Petersburg
JHC Dynamo Msk
Moscow
#1048
19:00
Fri, 28.02.2020
Tver